1-نحوه ثبت نام در كلاسها چگونه است؟

چنانچه در سامانه عضو نیستید، ابتدا اقدام به عضویت نمایید سپس از دپارتمان مربوطه کلاس مورد نظر خود را رویت نموده و حتما روزهای برگزاری، تاریخ شروع، ضوابط شرکت و سایر جزئیات دوره را مطالعه نمایید سپس کلاس خود را به سبد خرید اضافه کرده و پس از کلیک روی درگاه بانکی، عملیات واریز وجه را انجام دهید.

جهت اطمینان، می توانید مجددا وارد پنل کاربری خود شده، کلاس ثبت نام شده و امور مالی خود را چک نمائید. در صورت وجود هر گونه سوال با شماره واحد پشتیباني 84650-021 تماس حاصل فرمائید.

 

2-کلاس ها حضوری برگزار مي شود و يا غیر حضوری؟

کلاس ها، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار مي شود. در خصوص کلاس های IT اگر فراگیری بخواهد به صورت حضوری شرکت کند،می تواند به مرکز کامپیوتر این معاونت که مجهز به سیستم های پرسرعت و مناسب جهت شرکت در کلاس است مراجعه نماید و اگر تمایل به شرکت در دوره به صورت آنلاین داشته باشد مي تواند از طريق پروفايل خود به كلاس آنلاين وارد شود.
برخي از دوره ها نيز کلا به صورت آنلاین و یا آفلاین است كه در مشخصات دوره ذكر شده است. چنانچه سوال و یا ابهامی در این خصوص دارید حتما قبل از ثبت نام با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.


تذکر مهم: بدیهی ست چنانچه بر اساس دستور ستاد کرونا ،شرایط تهران به گونه ای باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت حضوری نباشد،اجرای کلاس ها متوقف نشده و به صورت غیر حضوری ادامه میابد و پس از برگشت شرایط به حالت عادی، مجددا امکان ادامه کلاس به صورت حضوری نیز میسر خواهد شد. با توجه به اينكه تصميم گيري در خصوص حضوري و يا غيرحضوري بودن دوره ها بر اساس تصميمات ستاد ملي مقابله با كرونا انجام مي شود، ثبت نام در دوره ها به منزله پذيرش اين شرايط بوده و انصراف از دوره به دليل تغيير حالت برگزاري آن امكانپذير نمي باشد.

 

3- تخفیف  ثبت نام دوره های آموزشی شامل چه کسانی خواهد شد؟

براساس ضوابط جهاد دانشگاهی، موارد زیر با ارائه مدرک معتبر شامل دریافت تخفیف در کلاس های آموزشی می باشد:

دانشجویان – دانش آموزان- فرهنگیان-خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران - اعضای جهاد دانشگاهی و بستگان درجه اول آنان – پرسنل ناجا و خانواده آنان– پرسنل نیروهای مسلح و خانواده آنان –افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی- اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه و طلاب

 

4-نحوه دریافت کد تخفیف چگونه است؟

پس از ثبت نام در سامانه و ايجاد پروفايل كاربري، ابتدا وارد پنل كاربري پروفايل خود شوید – کلاسی که مد نظرتان است و گروهی که بر اساس آن تخفیف به شما تعلق می گیرد را انتخاب نمایید، در این مرحله مدارک مرتبط با تخفیف خود را پیوست نمایید به عنوان مثال اگر دانشجو هستید، تصویر کارت دانشجویی خود را پیوست نمایید.

لطفا دقت فرمائید:

مدارک پیوست شده ،معتبر باشد (به عنوان مثال کارت دانشجویی اعتبار داشته باشد و منقضی نباشد)

با توجه به ماهیت تقسیم بندی کلاس ها برای دریافت تخفیف، به دو صورت عمومی و تخصصی، دقت فرمایید که با توجه به گروه تخفیف خود، این زیر شاخه را به درستی انتخاب نمایید (به عنوان مثال اتوکد مقدماتی جزو دروس عمومی بوده و اتوکد پیشرفته جزو دروس تخصصی می باشد. )

پس از ثبت درخواست تخفیف، همکاران ما ظرف حداكثر یک روز کاری درخواست شما را از طریق سامانه تایید نموده و یک کد تخفیف در پنل شما درج می گردد که به مدت 2 روز جهت استفاده  معتبر است.

بدیهی است در صورت انتخاب گروه درسی اشتباه (عمومی یا تخصصی) و یا آپلود مدرک تخفیف نامعتبر، درخواست تخفیف رد خواهد شد و می توانید مجددا وارد پنل خود شوید و تخفیف خود را با آپلود مدارک معتبر ثبت نمایید.

 

5- اگر رمز اينترنتي براي ثبت نام آنلاين با استفاده از كارت بانكي خود را نداشته باشيم چگونه ثبت نام كنيم؟

در صورتي كه رمز اينترنتي براي ثبت آنلاين با استفاده از كارت بانكي خود را نداريد مي توانيد به صورت حضوري به مركز آموزشهاي تخصصي سازمان جهاد دانشگاهي تهران واقع در تهران، بلوار كشاورز، بعد از هتل اسپيناس، پلاك 118 مراجعه كنيد تا ضمن انجام راهنمايي توسط همكاران ما از طريق دستگاه كارتخوان موجود در مركز پرداخت شهريه را انجام دهيد.

 

6- اعتبار گواهينامه جهاد دانشگاهي چگونه است؟

جهاد دانشگاهي به عنوان يكي از بزرگترين نهادهاي آموزشي و پژوهشي كشور مورد اعتماد مردم و سازمانهاي مختلف مي باشد و سابقه بيش از 30 سال كار آموزشي باعث شده است تا در زمينه آموزشهاي مختلف پيشرو باشد. علاوه بر اعتبار ملي گواهينامه هاي صادره توسط جهاد دانشگاهي، امكان ترجمه رسمي اين گواهينامه ها در دارالترجمه هاي رسمي و ارائه آنها در خارج از كشور نيز وجود دارد.

 

7- نحوه دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی چگونه است؟

پس از گذراندن دوره آموزشی  و کسب شرايط قبولی مي توانيد گواهينامه خود را به صورت آنلاين از سامانه دريافت نماييد. اين گواهينامه ضمن داشتن اعتبار، در سامانه نيز قابل اعتبارسنجي مي باشد. در صورت نياز به دريافت گواهينامه كاغذي، پس از رویت نمره قبولي در پنل کاربری خود، درخواست خود را (به صورت تماس تلفنی با شماره 84650-021) اعلام نماييد. ظرف مدت کمتر از یک هفته مي توانيد گواهینامه آموزشی خود را دریافت نمایيد.

 

8- آيا غيبت در كلاسها موجب محروميت از گواهينامه پايان دوره مي گردد؟

حضور فراگیران در دوره های آموزشی (حضوری و يا آنلاین ) الزامی است. در صورت غیبت بیش از حد مجاز (غيبت موجه و غير موجه) امکان دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی وجود نخواهد داشت.

 

9- قوانين و مقررات آموزشي چگونه است؟

لطفا قبل از نهایی نمودن ثبت نام خود، مقررات و ضوابط آموزشی جهاد دانشگاهی را مطالعه نمایند.

 

10- آيا امكان تقسيط شهريه دوره ها وجود دارد؟

در صورتي كه شهريه دوره بيش از سه ميليون تومان باشد امكان تقسيط آن وجود دارد. در اين حالت حداقل يك سوم شهريه دوره بايد هنگام ثبت نام پرداخت شود و مابقي شهريه حداكثر در 2 قسط مساوي ماهانه كه تاريخ آخرين قسط آن حداقل 10 روز قبل از پايان دوره باشد از طريق دو فقره چك (صيادي) پرداخت گردد.

صدور گواهينامه پايان دوره منوط به تصفيه اقساط مي باشد.

با توجه به اينكه ثبت نام اقساطي متضمن تحويل چكهاي شهريه مي باشد مراجعه حضوري براي ثبت نام اقساطي الزامي مي باشد.

 

11- امکان ثبت نام بغیر از روش استفاده از درگاه اینترنتی وجود دارد؟

بله، این امکان از سه روش ذیل میسر می باشد:

  1. استفاده از دستگاه پوز مستقر در هر یک از مراکز آموزشی
  2. واریز به یکی از شماره حسابهای سازمان جهاددانشگاهی و ارائه فیش مذکور به دفتر ثبت نام (دفاتر ثبت نام بصورت تلفنی آماده دریافت اطلاعات فیش مذکور در ساعات اداری می باشند.)

شماره حساب بانک ملت: 1205793811 شعبه بلوار کشاورز

IR86-0120-0000-0000-1205-7938-11

شماره حساب بانک تجارت19410676 شعبه اردیبهشت

IR64-0180-0000-0000-0019-4106-76

شماره حساب بانک رفاه کارگران: 666684650 شعبه میدان ولیعصر

IR42-0130-1000-0000-0666-6846-50

  1. واریز از طریق کارت به کارت به شماره کارت بنام سازمان جهاددانشگاهی تهران

9986  -  3781  -  3376  - 6104