دکوراسیون و طراحی داخلی

هنر

در دوره دکوراسیون و طراحی داخلی در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران می‌آموزیم که چطور به عنوان یک طراح  داخلی  مطرح شویم و کسب درآمد کنیم.

با توجه به استقبال ویژه مخاطبین و علاقمندان رشته های هنری

بیش از 30 سال است که مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، دوره های تخصصی و کاربردی مرتبط با هنر را برگزار می کند.

طراحی داخلی هنر چیدمان فضای داخلی ساختمان است و به نوعی علمی است که به ارتقای فضای داخلی یک محیط می پردازد.  هدف از طراحی داخلی ایجاد فضایی بر پایه ی سلامت روح و زیبایی شناختی می باشد.

اگر در این صفحه حضور دارید، یعنی می‌خواهید تصمیم بزرگی بگیرید. برای تصمیم بزرگ گرفتن می بایستی اطلاعات کافی داشته باشید. ما این مطالب را برای شما آماده کردیم تا با اطمینان خاطر برای شرکت در دوره دکوراسیون داخلی تصمیم بگیرید.

به دلیل روی آوردن بسیاری از افراد به متخصصین طراحی داخلی با تجربه، این صنعت به یکی از رشته های بسیار پرطرفدار و پر درآمد تبدیل شده است.

لازمه ی موفقیت در رشته طراحی داخلی، شرکت در کلاس های آموزش دکوراسیون داخلی برای پیشرفت در این صنعت خلاقانه و پردرآمد و البته مطالعه فراوان است.

تا به حال 198 دوره دکوراسیون و طراحی داخلی با استقبال ویژه مخاطبین و علاقمندان این رشته در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران برگزار شده و بیش از سه هزار نفر از آموزش‌های این رشته در  مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران استفاده کرده‌اند!

مخاطبان: کسانی که علاقمند به رشته دکوراسیون و طراحی داخلی و کسب درآمد از آن به عنوان شغل اصلی (یا شغل دوم) هستند.

نحوه برگزاری: این دوره به صورت حضوری برگزار می گردد.

محل برگزاری: مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران (خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه شفیعی پلاک 4)

 

اما من در تهران زندگی نمیکنم!

دوست خوبم، تعداد زیادی از هنرجویان ما از شهرستان های مختلف در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران حضور یافته و ما افتخار آموزش به آن ها را داشته ایم، می دونید چرا ؟؟؟؟

جواب این سوال ساده است!

هنرجویان ما، کیفیت و کمیت و از همه مهمتر هزینه های بسیار مناسب کلاسهای مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران را فقط در همین جا پیدا کرده اند.

مبلغ سرمایه گذاری اولیه: 1 میلیون و 400 هزار  تومان ( البته اگر جزء ده نفر اول ثبت نام باشید با احتساب تخفیف می توانید با 1 میلیون 120 هزار تومان ثبت نام اولیه تان را انجام دهید) لازم به ذکر است این مبلغ بابت یکی از سه درس ترم اول می باشد (هزینه کل ترم اول را در ادامه قرار دادیم) که با پرداخت این مبلغ می توانید ثبت نام اولیه خود را برای ترم اول انجام داده تا علاوه بر استفاده از تخفیف و مزایا دیگر نگران تکمیل شدن ظرفیت نخواهید بود.

برای استفاده از بیست درصد تخفیف و نهایی کردن ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام کنید:

لینک ثبت نام

اینجا همه چیز به نفع شماست، تا انتهای این بررسی با ما باشید!

 

 

 

 

 

 

 

با شرکت در دوره دکوراسیون و طراحی داخلی  مركز هنر جهاد دانشگاهي تهران  چه مطالبی می آموزیم؟

680 ساعت کارگاه آموزش تخصصی و کاربردی مرتبط با دکوراسیون و طراحی داخلی و متناسب با بازار کار که شامل جدول زیر می باشد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا این دوره متناسب با نیاز هنرجویان و بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی است؟

با کسب تجربیات سالها آموزش در این رشته تغییرات ارزشمندی ارائه کردیم که مطمئنیم این دوره حتی از دوره های قبل نیز کاربردی تر خواهد بود. به مدت مجموعاً 680ساعت در کنار یکدیگر تمامی سرفصل ها و محتویات آموزشی مورد نیاز بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی ارائه شده، به طوری که در پایان این دوره خواهید توانست به عنوان یک طراح داخلی حرفه اي، فعالیت خود را در اين زمینه شروع کنید.

 

هزینه دوره:

هزینه ی ترم اول این دوره 4  میلیون و 200 هزار تومان  برای 90 ساعت آموزشی  و سه درس می باشد که نفرات اول ثبت نام با تخفیف و فقط 3 میلیون 360 هزار تومان می توانند ثبت نام کنند.

البته بهتره به جای هزینه بگوییم مبلغ سرمایه گذاری و دوم این که از شما می خواهیم ببینید که به ازای این مبلغ چه چیزی به دست می آورید؟ بسیاری از شرکت کنندگان وجه پرداختی خود را در طول دوره به دست آورده اند (نمونه کار های هنرجویان در این باره صادق است.)
کجا میتوانید سرمایه گذاری را پیدا کنید که چنین بازگشت سرمایه (سودی) داشته باشد؟ البته مطمئن هستیم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت در موقعیتهای کاری می توانید چندین برابر این هزینه را به دست آورید و لذت شما از زندگی چندین برابر خواهد شد.

از آنجایی که موفقیت شما برای ما بسیار مهم است، ما مزایای ویژه ای برای ثبت نام شما در نظر گرفته ایم که به شرح زیر هستند:

✅ بهره مندی از شرایط اقساط
✅ تخفیف ثبت نام
✅ دریافت بن رایگان شرکت در ورکشاپ "طراحی مسیر شغلی"

تاریخچه طراحی و دکوراسیون داخلی

اولین شواهد به زمانی برمی گردد که انسان های اولیه ماقبل تاریخ شروع به سکونت در غارها کرده و با استفاده از ابزارهای اولیه جوامع پایداری را تشکیل دادند. اگرچه در آن زمان تمرکز بر کارکرد و ضرورت بود, اما این واقعیت که مردان غارنشین خانه های خود را با نقاشی های اولیه تزئین می کردند، می تواند ما را به این باور برساند که طراحی داخلی و مراقبت از خانه هایمان در واقع یک غریزه اولیه و همچنین نشانه ای از هوش انسان است. . قبایل از گذشته تا به امروز هنوز از مواد طبیعی مانند چوب، گل و پوست حیوانات برای ایجاد یک خانه راحت و کاربردی استفاده می کنند.

مصریان به خاطر نقاشی‌های دیواری پرآذین‌شان که عقاید، تاریخ و شیوه زندگی آنها را شرح می‌داد، معروف بودند. در حالی که بسیاری از کارگران در خانه‌های بدوی زندگی می‌کردند، ساختمان‌های باشکوهی که بیشتر به خاطر آن‌ها شهرت دارند، معمولاً برای یک حاکم یا یک خانواده سلطنتی بود تا نشان دهنده ثروت آنها باشد و خدایانشان را خشنود کنند. این تمدن اولیه گرایشی را برای طراحی داخلی عالی و آراسته ایجاد کرد. پس از سقوط مصر باستان به دست رومیان و یونانیان، شهرها به دلیل سلیقه یونانی و رومی در سبک معماری به شدت تغییر کردند. دموکراسی و شیوه زندگی متمدن تر به شهروندان عادی اجازه داد تا سلیقه شخصی خود را از طریق طراحی داخلی نشان دهند. یونانی ها به ویژه قوانین سختگیرانه ای را برای ساخت ساختمان های عظیم و ستون دار خود به کار گرفتند و اغلب از گلدان ها و نقاشی های زیبا در خانه های خود استفاده کردند.

پس از این دوره‌های تأثیرگذار در تاریخ، سبک‌های طراحی متمایز دیگری در اروپا پدیدار شد، به‌ویژه معماری گوتیک در کنار زیبایی‌های دلپذیر که در دوران رنسانس ایتالیا دیده می‌شد. مجدداً، تمرکز بسیاری از ساختمان‌های بزرگ مذهبی با حکاکی‌ها، ملیله‌ها و نقاشی‌های دیواری بود. زیبایی و عملکرد به یک اندازه مهم بودند.

از زمان باروک تا انقلاب صنعتی امکان ورود طراحی داخلی به روی افراد عادی باز شد، زیرا مجلات مد و چاپ در طول انقلاب صنعتی در قفسه‌ها قرار گرفتند. طراحی داخلی تحت تاثیر ترکیبی از سبک های سراسر جهان قرار گرفت و این در زمانی بود که امکان سفر به نقاط مختلف جهان بیشتر شد.

 

تفاوت طراحی داخلی با معماری داخلی:

رشته طراحی داخلی Interior design و معماری داخلی Interior architecture  دو رشته مجزا اما مرتبط در زمینه طراحی داخلی و آماده سازی فضاهای داخلی برای استفاده هستند. رشته طراحی داخلی به طور اساسی کاربری و زیبایی را در نظر می‌گیرد، در حالی که معماری داخلی تمرکز خود را بیشتر بر بهبود جریان فضایی و همگام سازی با معماری خارجی ساختمان می‌گذارد. رشته طراحی داخلی بیشتر متمرکز بر دیدگاه‌های خلاقانه است که به تزئین، طراحی فضایی، رنگ‌آمیزی و استفاده بهینه از فضا می‌پردازد، در حالی که رشته معماری داخلی بیشتر به مقیاس پذیری ساختمان‌ها که در معماری خارجی استفاده می‌شود، تمرکز دارد.

مهارت های لازم جهت موفقیت در رشته طراحی داخلی:

  • شناخت مبانی رنگ

شناخت مبانی رنگ شامل چگونگی تعامل رنگ ها با یکدیگر و نحوه استفاده از آنها برای ایجاد ترکیبات هماهنگ است. تئوری رنگ شامل استفاده از اصول مختلفی مانند رنگ، مقدار، شدت و دما هنگام انتخاب رنگ‌های هماهنگ است. با ترکیب رنگ‌ها، سایه‌ها و رنگ‌های مختلف یک رنگ یا ترکیب چند رنگ، طراحان می‌توانند جلوه‌های دلخواه را ایجاد کنند که احساسات را برانگیخته یا پیام خاصی را منتقل دهند.

نکاتی همچون استفاده از چرخ رنگ , درک رنگ ها و سایه ها, تعادل رنگ های اولیه و ثانویه و نسبت رنگ و همینطور توجه به رنگ های خنثی از اصول شناخت مبانی رنگ می باشند.

  • تصور فضایی قوی برای طراحی و دکوراسیون داخلی

تجسم قوی برای یک طراح از مهارت های لازم جهت موفقیت در این رشته می باشد. در این زمینه طراحان می توانند با استفاده از ماکت سازی و یا روش های دیگر به بالا بردن درک فضایی خود کمک کنند.

  • آشنایی کامل با عملکرد

در طراحی داخلی, هر فضا دارای عملکردی متفاوت می باشد که یک طراح باید نسبت به عملکرد هرفضا آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند طرحی استاندارد را ارائه نماید.

  • شناخت هارمونی و تعادل

یکی از اصول طراحی داخلی هنگام برنامه ریزی فضاها تعادل است. آیا تا به حال برای اولین بار وارد اتاقی شده اید که به طور ناخودآگاه احساس راحتی و ارامش کرده باشید؟ اگر چنین بوده, ممکن است به دلیل تعادل یا  BALANCE در دکوراسیون داخلی فضا باشد. با درک اصول برقراری تعادل در طراحی,  برنامه ریزی فضاها برایتان آسان خواهد بود.  با قرار دادن ساده مبلمان, اکسسوری ها ، استفاده از رنگ و سایر عناصر مانند فرم و اندازه ، اتاق از نظر بصری پایدارتر  به نظرمی رسد.

  • شناخت تاریخچه ی طراحی

آشنایی با تاریخچه ی طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا درک کامل از سبک های طراحی به طراح دید کاملی می دهد و در صورت عدم آشنایی با این مورد ممکن است طراح به ترکیب نامناسبی برسد.

  • مهارت های ارتباطی و اجتماعی

طراحان لازم است که توانایی خود را در ارتباط با مشتری قوت بخشیده و بتوانند رابطه ی مناسبی با کارفرمای خود برقرار نمایند.

  • توانایی مدیریت بودجه و زمان

مدیریت بودجه و زمان برای انجام هر پروژه ای از الزامات می باشد. در صورتی که طراح توانایی لازم را در زمینه ی مدیریت بودجه و زمان نداشته باشد پروژه به احتمال زیاد با شکست مواجه خواهد گردید.

  • مهارت های سازمانی

یادگیری مهارت های مختلف سازمانی جهت تکمیل پروژه ها الزامی می باشد. بی نظمی و عدم توانایی در مدیریت می تواند آسیب جبران ناپذیری به پروژه ی شما وارد نماید.

  • آشنایی با فناوری روز مرتبط

طراحان جهت ایجاد طرح های بروز و استاندارد می بایست از نرم افزارهای ویژه طراحی همچون اتوکد استفاده نمایند. لذا آشنایی با نرم افزارهای روز دنیا از موارد مهم در پیشرفت در این رشته می باشند.

 

جایگاه طراحی و دکوراسیون داخلی در ایران

در جامعه ایران، علاقه به مفاهیم هنری و زیبایی‌شناسی بسیار قابل توجه است. به همین دلیل، طراحی داخلی در ایران موقعیت ویژه‌ای دارد. طراحان داخلی ماهر در ایران، با ترکیب زیبایی و هنر با توجه به اصول و مفاهیم علمی، موفق به خلق فضاهایی زیبا و در عین حال کاربردی شده‌اند. در گذشته تنها المان های طراحی داخلی قابل تولید در ایران مبلمان و محصولات چوبی بودند، اما امروزه با پیشرفت فناوری و ورود دستگاه‌های تولید CNC و تکنولوژی‌های مدرن، قدرت طراحی و تولید المان های طراحی داخلی با کیفیت بالا در ایران افزایش یافته است.

امروزه هتل‌ها، رستوران‌ها، محل‌های تجاری، اداری، برج‌ها، واحدهای مسکونی و… همگی برای جلب توجه مشتریان، با توجه به سلیقه‌های زیبایی شناسانه و نیازهای کاربران و به کارگیری فنون هنری طراحی می شوند. طراحی داخلی به‌عنوان عمده‌ترین نیاز برای ایجاد فضای زیبا و منظم در هر ساختمانی، در ایران همواره توجه بسیاری را به خودجلب کرده است.

 

طراح داخلی کیست ؟

طراح داخلی فردی است که جهت اجرای طرح‌ها، انجام پژوهش، هماهنگی و مدیریت پروژه‌های دکوراسیون آموزش دیده است. حرفه طراحی داخلی گسترده است و مقوله‌هایی مانند جانَمایی فضا، توسعه مفهومی، بازدید از محل، برنامه‌ریزی، پژوهش، ارتباط با کارفرمایان، مدیریت پروژه و ایجاد و اجرای طرح مورد نظر را شامل می‌شود.

 

وظایف طراح داخلی:

– ملاقات با مشتریان برای آگاهی از نیازها و نظرات آنها

– ایجاد طرح ها مطابق با نیاز مشتریان، بودجه آنها و نوع ساختمان

– تهیه طرح اولیه برای نشان دادن به مشتریان

– ارائه مشاوره اصولی در زمینه رنگ و مبلمان و متریال ها به مشتریان

– ایجاد طرح های نرم افزاری بصورت سه بعدی

– مشخص کردن زمان بندی و تخمین هزینه های پروژه

– تهیه مبلمان، پارچه ها، کف پوش ها و پوشش دیوارها در صورت لزوم

– نظارت بر نصب و اجرای طرح ها

– بازدید از پروژه برای اطمینان از رضایت داشتن مشتری

 

بازار کار رشته دکوراسیون و طراحی داخلی :

طراحی داخلی یک رشته انعطاف پذیر است و زمینه های فعالیت در این حرفه بسیار گسترده و متنوع می باشد.

استخدام طراح داخلی به شکلهای مختلفی امکان پذیر است. طراح داخلی می تواند در شرکت های مشاوره طراحی کار کند. همچنین می تواند به صورت مستقل کارکرده و یا به صورت پروژه ای با شرکت های طراحی قرارداد ببندد. در صورت داشتن تجربه بیشتر می تواند به کارهایی مانند طراحی صحنه تئاتر، طراحی نمایشگاه ها، پروژه های طراحی بزرگ مثل طراحی داخلی مجتمع های بازرگانی یا اقامتگاه های توریستی بپردازد. و یا در پروژه های کوچکی مثل تزیینات داخلی یک منزل فعالیت کند. همچنین به دلیل کمبود اساتید معماری داخلی در دانشگاه های کشور، افراد علاقه مند به تدریس می توانند با ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، جذب دانشگاه ها شوند.

دکوراسیون و طراحی داخلی، به عنوان رشته ای مطرح می شود که علاوه بر طراحی فضای داخلی خانه، فضاهای دیگری همچون، طراحی ویترین مغازه ها و فروشگاه ها، طراحی فضای داخلی هتل ها، طرحی فضای عمومی همچون ایستگاه های اتوبوس و متروها، طراحی محیط های اداری و ... را نیز در برمی گیرد و اهمیت این رشته را چندین برابر می کند.

چگونه به عنوان طراح داخلی ، وارد بازار کار شویم ؟

در ابتدا به دلیل فراگیری اطلاعات تئوری و عملی این رشته، باید دوره ی آموزشی را در رابطه با دکوراسیون داخلی بیابید که هم سطح علمی ارائه شده به هنرجویان در سطح قابل قبول و رو به رشدی باشد و هم مدرک معتبر که قابل ترجمه باشد را در انتهای دوره به دانشجو ارائه دهد.

بعد از کسب این دوره آکادمیک ، لازم است با یک شرکت معماری داخلی با عنوان کارآموز شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد، به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازد و پس از مدتی فعالیت در این صنعت، می توانید از شهرت و تخصص خود دراین رشته برای راه اندازی یک کسب و کار مستقل استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

میزان درآمد طراحان داخلی:

درامد طراحان داخلی در ایران بستگی به چندین عامل دارد، از جمله میزان تجربه، مهارت، شناخت بازار، طرح‌ها و موقعیت شغلی آنها. با توجه به این که صنعت طراحی داخلی در ایران در حال رشد است، درآمد بسیاری از طراحان داخلی ایران به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.

در طراحی داخلی، طراحان می‌توانند در چندین صنعت مختلف، از جمله صنایع ساختمان و ساخت و ساز، هتل‌داری، رستوران، تجارت و تولید محصولات و مبلمان، فعالیت کنند. بنابراین، درآمد طراحان داخلی در ایران بستگی به مشخصات فردی آنها دارد. به‌طور کلی، طراحان داخلی موفق در ایران می‌توانند به صورت پروژه‌ای یا به‌طور تمام وقت به این فعالیت پرداخته و با کمک بسته‌های نرم‌افزاری مانند AutoCAD و 3Ds Max، از تکنولوژی در طراحی داخلی استفاده کرده و با بروز ترین روش‌ها به شغل خود ادامه دهند. رشد طراحی داخلی در ایران و نیز افزایش توجه به زیبایی و کیفیت برای فضاهای داخلی، قابلیت افزایش درآمد طراحان داخلی را بالاتر برده است. با افزایش آگاهی و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، طراحی داخلی در ایران قابلیت رشد و پیشرفت بیشتری نیز دارد.

 

دکوراسیون و طراحی داخلی به چه کسانی پیشنهاد می شود ؟

با توجه به گسترده بودن و روبه رشد بودنِ فضای شغلی این رشته که در بالا به آن اشاره شد ، طراحی داخلی به افرادی که به دنبال پیدا کردن یک مسیر شغلی با پتانسیل بالا هستند و قصد دارند به کسب درامد قابل توجهی برسند ، یک گزینه منحصر به فرد محسوب میشود .

چرا مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران ؟

مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران توجه به آموزش همراه با ساخت، خلق فضاي گفتماني، توجه و ترويج و غناي علمي دانش بينا رشته اي، شناخت تئوري و مباني نظري معماري و تکيه بر خلاقيت از اهميت ويژه اي برخوردار است.

از دیگر تمرکز های مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران در پروسه آموزش این است که هنرجویان علاوه بر فراگیری اطلاعات و مهارت های مربوطه در این رشته، توانایی کار با مواد و متریال های مورد نیاز را نیز فرا بگیرند که به این علت، کارگاه های کار با فلز و چوب را در ترم های آخر دانشجویان گذاشته است تا هنرجویان تجربه ی این امر را نیز فرا بگیرند. مرکز هنر با سابقه ای چندین ساله، وجود اساتید با سابقه در این امر قصد در تربیت هنرجویانی حاذق دارد که در پایان دوره با فراگیری اطلاعات و تجربیات، وارد بازار کار شوند و ثمره ی تلاش خود را در این حیطه نظاره گر باشند.

مرکز هنر با سابقه ای چندین ساله، وجود اساتید با سابقه در این امر قصد در تربیت هنرجویانی حاذق دارد که در پایان دوره با فراگیری اطلاعات و تجربیات، وارد بازار کار شوند و ثمره ی تلاش خود را در این حیطه نظاره گر باشند.

ما در  مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران  با داشتن سالها تجربه از جزیی ترین تا مهمترین نکات این رشته ی پولساز را  آموزش می دهیم و هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار جذاب دکوراسیون و طراحی داخلی آماده می کنیم.

 

مدرک قابل ترجمه :

به هنرجویان این دوره، پس از پایان ترم ششم، گواهینامه معتبر و قابل ترجمه رسمي جهاد دانشگاهی تهران اعطا خواهد شد.

پیش نیاز دوره دکوراسیون و طراحی داخلی چیست؟

از آن‌جایی که در مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران  آموز‌ش‌ها به صورت کاربردی و از پایه است، شما نیاز به هیچ پیش نیازی برای گذراندن دوره نخواهید داشت، فقط کافیه  تمایل به یادگیری داشته باشید، چرا که محتوای آموزشی مناسب، امکانات لازم و در نهایت اساتید توانمند را برای موفقیت شما فراهم کردیم و بنای تمام آموزش ها بر آن است که هنرجویان برای اولین بار در حال یادگیری این هنر هستند.

آیا از طریق دکوراسیون و طراحی داخلی می توان به کسب درآمد رسید؟

تمامی سرفصل های ارائه شده در دوره جامع آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، علاوه بر تخصصی و به روز بودن، کاملاً مطابق با نیازهای بازار کار طراحی شده، از این رو شرکت در این دوره می تواند نردبانی باشد که هنرجویان را از آموزش به بازار کار می رساند.

روش پرداخت هزینه دوره جامع دکوراسیون و طراحی داخلی:

سریع ترین و ساده ترین روش، پرداخت آنلاین می باشد؛ که از طریق سایت مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران قابل دسترسی می باشد.

برای پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید

لینک ثبت نام ترم اول دوره دکوراسیون و طراحی داخلی

همچنین ثبت نام به صورت حضوری و تلفنی هم امکان پذیر می باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66964613 دفترثبت نام: خانم آزاد-خانم کردی

 

همچنین هنر جویان عزیز برای دریافت مزایا و ثبت نام می توانند با توجه به راهنمای تصویری که در لینک زیر قرار دارد اقدام نمایند:

لینک راهنمای ثبت نام و دریافت مزایا

مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران، محیطی است برای آموزش‌های تخصصی و کاربردی رشته های هنری

اگر دوست دارید در جریان اطلاعات مربوط به سایر دوره ها قرار بگیرید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.

 

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره طراحی لباس و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره خیاطی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره طراحی و نقاشی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره عکاسی و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره گرافیک و دریافت تخفیف و مزایا

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره دکوراسیون و طراحی داخلی

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره تربیت مربی هنر کودک و دریافت تخفیف

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره سفال و سرامیک

لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر دوره طراحی و ساخت جواهرات و دریافت تخفیف و مزایالیست کلاس های کارگروه دکوراسیون و طراحی داخلی مرکز هنر
شناخت مواد و مصالحB
علیرضا صباحی
شروع دوره:
1403/04/19
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 18:00
هزینه: 1,313,000 تومان
بیان طراحیB
مریم زحمتکش
شروع دوره:
1403/04/19
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
09:00 الی 00:00
هزینه: 1,313,000 تومان
ترسیم فنیB
محمد وکیلی
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
سه شنبه
ساعات جلسات:
12:30 الی 15:30
هزینه: 1,313,000 تومان
نقشه کشی A1
سیدسعید ناصری مرتضوی
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
14:00 الی 17:00
هزینه: 1,365,000 تومان
طراحی مقدماتی (نرم افزار اسکیس)A
تعیین نشده است
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
08:00 الی 11:00
هزینه: 1,365,000 تومان
حجم و ماکتA
رضا پاشازاده مرادی
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
11:00 الی 14:00
هزینه: 1,365,000 تومان
طراحی پیشرفته (راندو)
علی رفعتی
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
11:00 الی 14:00
هزینه: 1,430,000 تومان
کارگاه دکور3 (فلز-سرامیک-پلیمر و...)
امیر منصوریان
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 19:00
هزینه: 2,015,000 تومان
نقشه کشی 2
سیدسعید ناصری مرتضوی
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
08:00 الی 11:00
هزینه: 1,430,000 تومان
دیجیتال 1 (دوبعدی)
سپیده شاهی
شروع دوره:
1403/04/18
روزهای برگزاری:
دوشنبه
ساعات جلسات:
08:00 الی 11:00
هزینه: 1,430,000 تومان
طراحی پیشرفته (راندو)B
تعیین نشده است
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
11:00 الی 14:00
هزینه: 1,430,000 تومان
کارگاه دکور3 (فلز-سرامیک-پلیمر و...)B
امیر منصوریان
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
15:00 الی 19:00
هزینه: 2,015,000 تومان
نقشه کشیB2
سیدسعید ناصری مرتضوی
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
08:00 الی 11:00
هزینه: 1,430,000 تومان
دیجیتال 1 (دوبعدی)B
رضا پاشازاده مرادی
شروع دوره:
1403/04/20
روزهای برگزاری:
چهارشنبه
ساعات جلسات:
14:00 الی 17:00
هزینه: 1,430,000 تومان
کارگاه دکور (چوب)
امین شاه کرم
شروع دوره:
1403/04/21
روزهای برگزاری:
پنج شنبه
ساعات جلسات:
11:00 الی 15:00
هزینه: 2,015,000 تومان