تعیین سطح و ثبت نام ترم زمستان 1402

1402/08/13 خبری
878
ثبت نام و تعیین سطح به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد.

ثبت نام و تعیین سطح به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد.

ثبت نام ترم زمستان 1402 مرکز زبان های خارجی سازمان جهاد دانشگاهی تهران از 20 آبان 1402 برای کلیه دوره ها امکان پذیر می باشد.

دوره ها شامل : ترمیک کودکان،ترمیک نوجوانان و ترمیک بزرگسالان
ترمیک غیر انگلیسی : آلمانی-فرانسه -ایتالیایی-عربی-ترکی استانبولی-چینی
دوره های تخصصی-TTC-FREE DISCUSSION-SPEAKING – مکاتبات بازرگانی و قراردادهای بین المللی-دوره مذاکره-گرامر
آمادگی آزمون های داخلی و بین المللی: تافل دکتری CAE-IELTS

 علاقه مندان به ثبت نام در دوره های آموزشی لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشند :
فراگیرانی که برای اولین بار متقاضی شرکت در کلاس های زبان می باشند و زمینه قبلی آموزش زبانهای خارجی نظیر انگلیسی،فرانسه،آلمانی،ترکی استانبولی و عربی را برخوردارند، ضروری ست  که در آزمون تعیین سطح شرکت نموده و بر اساس نتیجه آزمون،در سطح آموزشی مورد نظر ثبت نام نمایند.بدیهی ست در صورت ثبت نام این طیف از فراگیران بدون هماهنگی و تعیین سطح، ثبت نام آنان فاقد ارزش می باشد.


نحوه تعیین سطح چگونه است؟
به جهت احترام به فراگیران محترم به اطلاع میرساند امکان تعیین سطح به صورت حضوری و یا آنلاین فراهم گشته تا فراگیران بنا به شرایط خود و زمان بندی،در تعیین سطح شرکت نمایند .

 

چگونه برای تعیین سطح ثبت نام نمایم؟
فراگیرانی که نیاز به تعیین سطح دارند،می بایست ابتدا در سامانه اکانت کاربری بسازند-سپس وارد اکانت خود شده و تعیین سطح را ثبت نام نمایند .لذا پس از ساخت کاربری می توانید نوع تعیین سطح خود را مشخص نمایید.

همچنین کلاس ها عموما به صورت آنلاین و یا حضوری در سانس های متنوع صبح ،عصر و آخر هفته ارائه می گردد.لذا لازم است فراگیران در حین انتخاب کلاس ضمن توجه به ساعت برگزاری ،به نحوه ارائه آن که "حضوری و یا آنلاین" است نیز دقت فرمایند و بر اساس شرایط خود، کلاس را انتخاب و اقدام به ثبت نام نمایند.

 به زبان آموزان گرامی و خانواده های محترم آنان پیشنهاد می گردد با توجه به تقاضای زیاد در ثبت نام های ترم زمستان  و پر شدن ظرفیت زود هنگام کلاس ها،هر چه سریعتر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام فرمائید.
آدرس مرکز(محل برگزاری کلاس ها و انجام فرایند تعیین سطح) : تهران -خیابان انقلاب-ابتدای کارگر جنوبی -کوچه رشتچی.پلاک 23 مرکز آموزش زبان های خارجی جهاد دانشگاهی تهران

 واحد ثبت نام و مشاوره از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 18 پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد.

🌐 http://www.jtlc.ir

☎️  02166928719