۱۴۰۰/۰۵/۳۱- ۰۹:۰۰
تعداد بازدید:1574 یکشنبه 31 مرداد 1400 - 09:00
ثبت نام دوره‌های حسابداری بازار کار -از مقدماتی تا پیشرفته

ثبت نام دوره‌های حرفه ای حسابداری بازار کار -از مقدماتی تا پیشرفته-آغاز ترم 4 مهر1400

"دوره حسابداری مالی 1 و2"ویژه رشته‌های غیر مرتبط با حسابداری که قصد آموزش در این رشته را دارند و دوره کارگاه عملی شبیه سازی ویژه فارغ التحصیلان رشته حسابداری.

این دو دوره که با هدف یادگیری و مهارت آموزی حسابداری برای علاقمندان برای ورود به بازار کار (با هر مدرک آموزشی دیپلم و بالاتر) طراحی و اجرا می‌شود با سرفصل های زیر ارائه می‌شود:

دوره حسابداری مالی 1و2: شامل مفاهیم اولیه و پایه حسابداری-تعریف حسابها و ماهیت آنها-ثبت اسناد حسابداری  به صورت ساده و ترکیبی-گزارشات مالی-ترازنامه-دفاتر قانونی قوانین مالی و مالیاتی-حقوق و دستمزد و ... و درنهایت آموزش نرم افزار حسابداری مالی می‌باشد.(این دوره ویژه فراگیرانی ست که در زمینه حسابداری اطلاعاتی ندارند و میباست از پایه آموزش ببیند.)

دوره شبیه سازی واحد مالی شرکتها(حسابداری عملی با کامپیوتر): ویژه فارغ التحصیلان رشته حسابداری و یا فراگیرانی می‌باشد که با تئوری حسابداری آشنایی داشته ولی کار عملی حسابداری انجام نداده اند. فراگیران از ابتدا با نرم افزار مالی و به صورت عملی کلیه عملیات مربوط به حسابداری یک شرکت را انجام خواهند داد.

فراگیران پس از اتمام این دوره توانایی صدور انواع اسناد حسابداری-توانایی تهیه لیست حقوق و دستمزد- آشنایی کافی با مباحث مالیاتی، بیمه ، قانون تجارت و قانون کار-آشنایی با مباحث اظهار نامه ارزش افزوده- خرید و فروش فصلی (ماده 169) و مالیات عملکرد-آشنایی نسبی با استانداردهای حسابداری در ایران خواهند داشت.
علاقه مندان می توانند جهت هر گونه سوال و یا دریافت مشاوره با شماره 02184650 تماس حاصل فرمایند
.